Nákupní košík »

Hlavní menu

Obchodní podmínky


Prodejce:
KVARK AG, s.r.o.
Masarykovo náměstí 71
688 01 Uherský Brod

IČ: 29312230
DIČ: CZ 29312230
zapsána: OR KS v Brně oddíl C, vložka 73492
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ceník manipulačních poplatků (dopravné):


Balík do ruky / Balík na poštu : Dopravce - Česká pošta
Nákup do 999 Kč včetně DPH - 150 Kč
Nákup 1000 Kč a výše včetně DPH – ZDARMA

Ceník manipulačních poplatků (dopravné) - SLOVENSKO:


Cena dopravného na SLOVENSKO: 300 Kč
Běžná lhůta doručení od 2 do 10 dnů od expedice zboží z eshopu.
Lze využít pouze pro možnost platby KARTOU ONLINE nebo DOPŘEDU PŘEVODEM, dobírka na Slovensko není u dopravců napříč 2 státy povolena.

Storno objednávky

Prodejce si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, kdy se zboží již nevyrábí nebo je na trhu nedostupné. V případě, že tato situace nastane, bude zákazník kontaktován emailem nebo telefonicky za účelem dohody o dalším postupu. Zákazník může objednávku stornovat telefonicky nebo emailem.

Prodejce si dále vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečné vůli zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka nebo telefonicky.

Reklamační řád

Součástí doručené objednávky je daňový doklad - faktura, která slouží také jako záruční list.
Informace o závadách jakosti produktů Waterman směřujte na obchod@waterman.cz nebo telefonicky na 777 231 369.

Reklamace je možné uplatňovat na adrese:
KVARK AG, s.r.o.
Masarykovo náměstí 71
688 01 Uherský Brod

Prodejce je při prodeji výrobku povinen spotřebiteli s dostatečným předstihem poskytnout takové informace, aby se kupující mohl dostatečně seznámit zejména s jeho parametry, cenou, se způsobem jeho dopravy a s úhradou a lhůtou dodání. Zaplacením a převzetím věci přechází na kupujícího vlastnictví zakoupené věci.

Záruční servis

Záruční doba začíná běžet od data převzetí věci kupujícím. Záruční doba je u všech výrobků obecně 24 měsíců od data převzetí zboží, pokud výrobce, nebo provozovatel nestanoví záruční dobu delší. Záruční doba je zpravidla vyznačena v záručním listu přikládaném k výrobku. Není-li k výrobku vystaven záruční list, platí záruční doba zákonná (24 měsíců) nebo doba vyznačená na prodejním dokladu - faktuře. Pro záruční servis u prodávajícího postačuje doložení prodejního dokladu (faktury), dokladu o zaplacení zboží či jiné prokázání nákupu zboží u prodávajícího.

V případě, že se v průběhu záruční doby vyskytne vada, má kupující, v závislosti na povaze této vady, při uplatnění záruky tato práva:

 • Jde-li o vadu odstranitelnou, právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady, právo na výměnu vadného zboží nebo vadné součásti, není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné. Není-li takový postup možný, má právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy,
 • Jde-li o vadu neodstranitelnou bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupení od kupní smlouvy, tatáž práva spotřebiteli náleží,
 • Jde-li sice o vady odstranitelné, jestliže však kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad věc řádně užívat. Za opětovné vyskytnutí vady se považuje, jestliže stejná vada bránící řádnému užívání, jež byla v záruční době již nejméně dvakrát odstraňována, se vyskytne znovu. Větším počtem vad se rozumí, má-li věc současně alespoň tři vady bránící jejímu řádnému užití,
 • Jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li kupující výměnu věci, má právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy.

Odstoupení od smlouvy

Kupující, který je spotřebitelem, má právo podle § 53 odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Upozorňujeme, že toto právo neslouží jako způsob řešení dodání vadného zboží. Odstoupení musí být učiněno tak, že kupující doručí prodávajícímu do konce 14 denní lhůty oznámení o odstoupení, nejlépe tak, aby bylo v případě potřeby prokazatelné, tj. e-mailem na obchod@waterman.cz nebo na adresu KVARK AG, s.r.o., Masarykovo náměstí 71, 688 01 Uherský Brod Kupující vždy uvádí číslo objednávky.

Pokud chcete zboží vrátit, je třeba dodržet následující postup:

 • Chcete-li vrátit celou zásilku, která je úplná a nepoškozená, můžete tak učinit bez udání důvodu do 14 dnů po obdržení Vašeho nákupu. Zboží vraťte i s fakturou, která bude stornována.
 • Část zásilky, kterou jste si objednali omylem, lze vrátit taktéž do 14 dnů na adresu odesilatele. Zaplaťte prosím celou fakturovanou částku a peníze za vrácené zboží Vám budou poslány obratem po vyřízení reklamace, nejpozději však do 30 dnů.
 • Pokud spotřebitel u dodaného výrobku poruší originální obal nebo zboží samotné, není možné takové zboží dodavateli vrátit - dodavatel na porušené zboží a nebo s porušeným originálním obalem pohlíží jako na zboží dále nepoužitelné.
 • Část nebo celou zásilku poškozenou dopravou. Všechny zásilky jsou pojištěny a dopravce za zboží ručí. Doporučujeme vždy si zásilku prohlédnout před dopravcem a v případě poškození obalu zásilky ihned s dopravcem sepište protokol o poškození a zásilku nepřebírejte.

Zjištění skladové dostupnosti

Základní informace o skladové dostupnosti, případně o dodacím termínu, si můžete ověřit v detailu každého produktu.

Dodací lhůty uvedené v našem obchodě mají informativní charakter. Negarantujeme dostupnost celého sortimentu zboží v těchto lhůtách.

Platební podmínky

 • platba v hotovosti při osobním odběru v sídle prodejce
 • platba předem bankovním převodem
 • platba na dobírku
 • platba kartou online

Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.Tento text vznikl ve spolupráci se Sdružením ochrany spotřebitelů ČR.

Puncovní značky


        2019 © Waterman     Ochrana osobních údajů     Odpovědnost     Odkazy    
Skvostné pera parker za dobré ceny.  |  Uživatelský překladač vět a textů.  |  Zajímavosti a historie per parker v nevšedním pojetí.  |  Multijazyčný překladač online.  |